Česky English

KONTAKTY

Adresa: Jihočeský chovatel a.s.

Lipenská 869/17

370 01  České Budějovice

IČ: 46678531

DIČ: CZ46678531

Zápis v OR: u Krajského soudu v Č. Budějovicích, oddíl B, vložka 523

Email:  jchovatel@jchovatel.cz

Web:  www.jchovatel.cz

 

Ing. Emil Pitter

generální ředitel

+ 420 724 339 384

pitter@jchovatel.cz

Ing. Zdeněk Schaffelhofer

provozní náměstek

+ 420 724 275 389

schaffelhofer@jchovatel.cz

Ing. Zdeněk Schaffelhofer ml.

hlavní šlechtitel

+420 602 132 619

zdenekschaff@jchovatel.cz

Ing. Štěpán Markvart

vedoucí ekonom

+ 420 727 809 128

markvart@jchovatel.cz

Ing. Lucie Vávrová

marketing

+ 420 724 745 959

vavrova@jchovatel.cz

Ivana Kadlečková

ekonomická účtárna

+ 420 387 780 124

kadleckova@jchovatel.cz

Marie Cirhanová

mzdová účtárna

+ 420 387 780 173

cirhanova@jchovatel.cz

Ing. Karel Havelka

vedoucí ISB

+ 420 725 529 019

homole@jchovatel.cz

Ing. Čestmír Jahn

vedoucí střediska ČB

+ 420 602 106 975

jahn@jchovatel.cz

Jindřich Škopek

šlechtitel střediska ČB

+ 420 724 339 106

skopek@jchovatel.cz

Zlatuše Hovorková

ekonom střediska ČB

+ 420 602 106 593

hovorkova@jchovatel.cz

Ing. Karel Dvořák

vedoucí střediska Strakonice

+ 420 724 339 378

dvorak@jchovatel.cz

Ing. Jaroslav Babka

vedoucí obchodu

+ 420 724 339 395

strakonice@jchovatel.cz

Hana Konvičková

ekonom střediska Strakonice

+ 420 702 292 691

konvickova@jchovatel.cz

Václav Taraba

sonografista skotu

+ 420 775 642 124

 

Ing. Pavel Káčer

vedoucí střediska masný skot

+ 420 602 395 825

kacer@jchovatel.cz

Bc. Milena Krečmerová

administrativní pracovnice

+ 420 727 874 325

krecmerova@jchovatel.cz

 

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9
Přehlídka potomstva po plemenných býcích
10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24
Přehlídka býků ISB Homole 2020
25 26 27
28 29 30 1 2 3 4