Česky English

KONTAKTY

Adresa: Jihočeský chovatel a.s.

Lipenská 869/17

370 01  České Budějovice

IČ: 46678531

DIČ: CZ46678531

Zápis v OR: u Krajského soudu v Č. Budějovicích, oddíl B, vložka 523

Email:  jchovatel@jchovatel.cz

Web:  www.jchovatel.cz

 

Ing. Emil Pitter

generální ředitel

+ 420 724 339 384

pitter@jchovatel.cz

Ing. Zdeněk Schaffelhofer

provozní náměstek

+ 420 724 275 389

schaffelhofer@jchovatel.cz

Ing. Štěpán Markvart

vedoucí ekonom

+ 420 727 809 128

markvart@jchovatel.cz

Ing. Lucie Vávrová

marketing

+ 420 724 745 959

vavrova@jchovatel.cz

Ivana Kadlečková

ekonomická účtárna

+ 420 387 780 124

kadleckova@jchovatel.cz

Marie Cirhanová

mzdová účtárna

+ 420 387 780 173

cirhanova@jchovatel.cz

Ing. Karel Havelka

vedoucí ISB

+ 420 725 529 019

homole@jchovatel.cz

Ing. Čestmír Jahn

vedoucí střediska ČB

+ 420 602 106 975

jahn@jchovatel.cz

Jindřich Škopek

šlechtitel

+ 420 724 339 106

skopek@jchovatel.cz

Zlatuše Hovorková

ekonom

+ 420 602 106 539

hovorkova@jchovatel.cz

Ing. Karel Dvořák

vedoucí střediska Strakonice

+ 420 724 339 378

dvorak@jchovatel.cz

Ing. Jaroslav Babka

šlechtitel

+ 420 724 339 395

strakonice@jchovatel.cz

Hana Konvičková

ekonom

+ 420 383 333 172

konvickova@jchovatel.cz

Ing. Pavel Káčer

vedoucí střediska masný skot

+ 420 602 395 825

kacer@jchovatel.cz

Martina Kopáčková

šlechtitel pro masný skot

+ 420 602 395 828

kopackova@jchovatel.cz

Martin Mejdrech

šlechtitel pro masný skot

+ 420 725 502 098

mejdrech@jchovatel.cz

Bc.Milena Krečmerová

administrativní pracovnice

+ 420 727 874 325

krecmerova@jchovatel.cz

 

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4